Duyurular tüm duyurular

Scarlet S Kliniğimizde
Scarlet S ameliyatsız cilt gençleştirme teknolojilerinde özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt..
Fraksiyonel Erbium: Yag Lazer..
Fraksiyonel Erbium - Yag Lazer artık kliniğimizde.
Türk Dermatoloji Derneği Kamuoyu..
Son zamanlarda, ülkemizde estetik ve güzellik amaçlı tedaviler konusunda yapılan yanlış uygulamalar..
Lazer ile dövme silme artık..
Sizlere daha iyi hizmek vermek için çok çalışıyoruz, lazer ile dövme silme kliniğimizde

Kırışıklık ve Antiaging

Botoks

Botoks

Son yılların en popüler kırışıklık tedavisi olan Botoks için hemen herkes bir şeyler söylüyor, gazetelerde, televizyonlarda ve dergilerde haberler çıkıyor. Belki de arkadaşınızdan duydunuz veya daha fazlasını bilmek istiyorsunuz.
Dolgu

Dolgu

Hyaluronik asit, cilt için son derece önemli bir yapı taşıdır. Cilt altında yani derinin “dermis” adı verilen katmanında doğal olarak varolan bu madde, suyu tutarak cildinizi nemlendirir, cildinizin gerginliğini ve tazeliğini korumasını sağlar. Yaşlanmaya..
Ultherapy

Ultherapy

Ultherapy Nedir? Ultherapy fokuslanmış ultrasound enerjisini kullanarak, cildin alt katmanlarına, derin yerleşim yerlerine etki göstererek kollajen ve elastin üretiminin uyarılması ile ciltte sıkılaşma ve gerginlik sağlayan bir tedavi yöntemidir. Benzer amaca..
Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu

Dünyada her iki kişiden biri göz altı morluk ve halkalanma problemi yaşamaktadır. Göz çevresinin cildi çok hassas ve narin olduğundan yorgunluk ve yaşlanma izlerini kolayca açığa çıkarır. Bu problemin ana nedeni genetik olup allerjiler,..
Scarlet S

Scarlet S

Scarlet S, derinin tüm katmanlarını –epidermis ve dermisi- özel tasarlanmış  mikro iğnelerle aynı anda tedavi edebilen fraksiyonel radyofrekans teknolojisi ile cildin yaşlanma etkilerini geriye çevirmeye yardımcı bir sistemdir.   0,5 – 3,5..
İple Yüz Germe

İple Yüz Germe

Ameliyatsız deri germe olarak tanımlayabileceğimiz bu yöntemde, anestezik kremler ile uyuşturulan bölge, çok ince iğneler yadakanüller içine yerleştirilmiş PDO (polidioksan) isimli  iplerin cilt altına özenle yerleştirilmesi esasına..
Mezolifting

Mezolifting

Son zamanlarda ismi sıkça duyulan tedavilerden birisi de genel olarak "mezolift" olarak adlandırılan biyorevitalizasyon işlemleridir. Mezolift, en fazla yüz olmak üzere, boyun, el ve dekolte bölgesine uygulanabilen bir işlemdir. Temel amacı, yaşlanmaya..